Pentru a putea evalua acest produs, trebuie să fi efectuat anterior o comandă. Vă informăm că opiniile lăsate pe site sunt supuse unei proceduri de control. Opiniile sunt clasificate doar în ordine cronologică.
O mică îndoitură pe o jantă. La început am crezut că era o avarie provocată de mine, dar nu există nicio altă deteriorare, doar o îndoitură. Aproape că nu se vede dacă nu știi că este acolo. Am observat-o la spălare. În rest, sunt foarte mulțumit de jante.
Dincolo de frumusețea jantei și de modul în care aceasta se potrivește pe vehicul, am cumpărat de la o firmă serioasă, onestă și extrem de eficientă. Sunt cu adevărat 100% mulțumit! De top din toate punctele de vedere!
Jante frumoase. Sunt perfecte pentru iarnă.
Livrare super rapidă, totul impecabil. Cu plăcere și data viitoare.